×

SLUŽEBNÍ CESTA

Využijte našich speciálních cen pro obchodní cesty. Pokud často služebně cestujete na sever od Prahy, je tato nabídka určena právĕ pro Vás:

Zvláštní podmínky pro pravidelné služební pobyty

Už žádné nouzové přespávání v anonymních, sterilních hotelových pokojích – zažijte trochu jiný pobyt. Zámek Berštejn je skvĕlou alternativou pro ty, kteří hledají klidnou lokalitu uprostřed zelenĕ, pohodlí, příjemnou pohostinnost a skvělé jídlo za rozumnou cenu.

Obchod jste dnes úspěšnĕ uzavřeli? Odmĕňte se relaxací u sklenky dobře vychlazeného piva na terase, dopřejte si lahodnou večeři v restauraci a den zakončete skleničkou vína u krbu … Můžete také zdarma využít saunu, posilovnu, bazén, tenisový kurt a 9-ti jamkové golfové hřiště – takže si zbytek dne po práci opravdu vychutnáte!

 

Speciální nabídka zámku Berštejn pro obchodní cesty*:

Dvoulůžkový pokoj pro jednu osobu včetně snídaně,

Cena: 1.600,- Kč/noc (místo 2.300,- Kč/ noc)

Perfektní večeře, čerstvá a chutná, 3-chodové menu od 400,- Kč/osoba

Hovoříme česky, nĕmecky a anglicky.

* Nabídka platí pro minimální pobyt 3 noci.

 Ubytujte se v zámeckém hotelu Berštejn a promĕňte svou pracovní cestu v prvotřídní zážitek. Ušetřete s našimi speciálními smluvními tarify.

P.S. Už jste někdy uvažovali o tom, že byste si svou služební cestu o nĕco málo prodloužili? Odpočinuli si v krásné a turisticky žádané lokalitě, zůstali o několik dní déle, udĕlali si pauzu od práce, nebo se třeba domluvili s rodinou, aby za Vámi dorazila? Skalní města, kaňony, jeskyně, Máchovo jezero nebo skalní brána jsou velmi atraktivní cíle.

Foto: <a href=”https://www.freepik.com/photos/people”>People photo created by senivpetro – www.freepik.com</a>

1,600.00CZK

Other poi

Other poi Details