×

Pro filmaře to nejlepší

Comments Off on Pro filmaře to nejlepší

Pro filmaře to nejlepší

Zámek Berštejn jako oblíbená filmová lokace
Velkorysý prostor a bohatý inventář

Zámek má historický interiér a mnoho velmi prostorných pokojů a sálů, ideálních pro natáčení – umožňujících dostatečný odstup. Je většinou historicky zařízen, někdy v kombinaci staré s novým, ovšem originálně a opravdu útulně, hravě a s citem, pro užívání a radost ze života. Každý pokoj je jiný, lze zde natočit více nejrůznějších prostředí, včetně modernějších. Zámek disponuje variabilním inventářem, otevřenými krby, kachlovými kamny apod. Prostupuje ho domácí atmosféra. Z oken lze točit pohledy do přírody, pohledy na golf a pohled na nádvoří s kruhovým objezdem.

 Soukromý anglický park 10 hektarů

Soukromý nádherný přírodně zvlněný park s majestátnými stromy a  barokním bazénem o délce 20 m je ideální pro natáčení, inspiraci, odpočinek i sportovní aktivity (tenis, golf, volejbal, petanque). Park je veřejnosti zcela uzavřen. Nabízí krásné scenérie, rokli s opevněním pískovcovými štuky, jámy obehnané štuky i hustý les.

Zkušebny, ubytování, jídlo i odpočinek

Přímo na zámku je ubytování v historicky zařízených pokojích a zámeckých apartmánech (certifikace Top Diamond Quality, vhodné i pro VIP herce), salónky se využívají i jako zkušebny, dále jsou zde příjemně zařízené společenské prostory, konferenční místnosti, kuchyň/restaurace, fitness, sauna aj. Čas snídaní či nočního občerstvení je dle dohody, restaurace funguje dle požadavků. Kuchař je k dispozici dle dohody – vaří dle přání českou, mezinárodní, italskou a francouzskou kuchyni. Nově Vám můžeme nabídnout také pronájem kuchyně pro Váš vlastní cattering.

Romantické okolí Dubského Švýcarska

A pokud jde o romantiku, krajina v nejbližším okolí nabízí vše, nač si vzpomenete: unikátní a bizarní skalní útvary, skalní města, potoky, jezera a rybníky s přírodním koupáním, močály i rašeliniště, doliny, skály, hory, zříceniny, hrady a zámky, samoty a usedlosti, koňské farmy i lidové stavby v původních vesničkách. Navíc neobyčejně čistá noční obloha s milióny hvězd – nedaleko je dokonce observatoř.

Přímé jednání

Jednáte přímo s majitelem zámku Miro Slezákem, který zámek koupil v roce 1991 jako ruinu k demolici, zrekonstruoval ho, společně s manželkou Markétou ho zařídil a o hosty zámku se osobně starají. Jazyky: čeština, angličtina, němčina; pasivně ruština, polština, italština.