×

TIP: Nejlepší pánská jízda pro tatínky s dětmi!

Comments Off on TIP: Nejlepší pánská jízda pro tatínky s dětmi!

TIP: Nejlepší pánská jízda pro tatínky s dětmi!

Rodinné pobyty

Když maminka potřebuje pauzu, je na řadě tatínek, aby zabavil trpaslíky. Nebývá to lehký úkol. Zejména během prázdnin a víkendů chtějí děti zažít něco opravdu zvláštního. Ne už podvacáté vidět slony v ZOO nebo navštívit nejbližší hrad. Máme tady pro Vás super tip na dokonalý víkend bez maminky. Ikdyž maminka si to možná ještě ráda rozmyslí a přidá se…

Víkendový pobyt na opravdovém zámku
– Dobrodružství v přírodě a ubytování na zámku –

Zámky, hrady a zříceniny zvláštním způsobem fascinují děti i dospělé. Kolem zámku Berštejn je hradů a zřícenin hned několik desítek, navíc Máchovo jezero s plážemi a řada rybníků vhodných pro koupání v přírodě. Zámek stojí v pěkném parku s bazénem, dětským hřištěm, s mnoha schovávačkami a sportovišti. Malé děti ocení odrážedla, autíčka, skluzavku a průlezky. Dětská herna je i uvnitř zámku. Větší děti mohou hrát fotbal, házet na koš, zkoušet volejbal, kriket, petanque, tenis a golf. Plaváním a hraním v bazénu mohou při horkém počasí strávit i celý den. Okolí láká ke krásným výletům mezi pískovcové skály a opuštěné vojenské bunkry, k rybníkům, k ovečkám, za koňmi. Cestou je vždy co sbírat – les je bohatý na lesní plody. Večer lze s dětmi v parku dělat oheň, pustit jim pohádku na velké plátno nebo podniknout dobrodružnou výpravu za zámeckým pokladem. Noc na zámku má pro děti magické kouzlo. A možná uvidí i Bílou paní. V zámeckých postýlkách budou spát zmožení denními aktivitami spokojeně až do rána.

Tatínkové najdou u domácích přátelskou podporu a perfektní zázemí. Zámek je Family friendly. Pro sebe i pro děti si mohou objednat i stravu na zámku – individuálně dle potřeb. Řadu aktivit si mohou vychutnat společně s dětmi, některé bez dětí – v čase, kdy si děti spokojeně hrají poblíž. A na terase, u krbu nebo třeba v rodinném apartmá mohou tatínkové zaslouženě odpočívat, zatímco děti spí. Sejde-li se tatínků více, může z víkendu s dětmi být netradiční, ale super pánská jízda.

A děti a dorost? Ty si ze zámku odvezou ty nejkrásnější zážitky! Uvidíte.

Zaujalo Vás? Nechte si zpracovat nabídku. E-mail: miro@berstejn.cz

Pánská jízda s detmi