×

Ideální podmínky pro důležitá jednání, semináře a teambuildingy!

Comments Off on Ideální podmínky pro důležitá jednání, semináře a teambuildingy!

Ideální podmínky pro důležitá jednání, semináře a teambuildingy!

Příjemná uvolněná atmosféra · domácí pohostinnost · klid a koncentrace · salónky · konferenční sál · mnoho outdoorových aktivit · ubytování na zámku ·

Château Berštejn Hotel & Golf Resort se nachází severně od Prahy v přímé blízkosti hlavní silnice – z Prahy, Žitavy a Berlína je proto snadno dostupný. Konferenční centrum je umístěno přímo na zámku ze 16. století, v jedné z nejkrásnějších částí Čech s nedotčenou přírodou v blízkosti Máchova jezera. Konferenční místnosti v přízemí zámku s WLAN zdarma a výhledem do parku nabízejí přístup na terasu. Největší konferenční sál má kapacitu 100 os. Na míru vašim potřebám a velikosti skupiny můžete využít celou budovu zámku. Společenské místnosti, salónky, restaurace, terasa a park nabízejí úžasný prostor pro stravování hostů během přestávek nebo pro kreativní pracovní skupiny venku.

Z kanceláře do přírody

I naprosto nepostradatelní vládci průmyslu, šéfové firem a členové správních rad si musí někdy dopřát stimulující pracovní pauzu. Pokud je možné spojit příjemné s užitečným, tím lépe. Poznejte konferenční zázemí zámku a udělejte si vlastní názor. Château Berštejn Hotel & Golf Resort zní velmi elegantně. Ale nebojte se. Nemusíte se zde kontrolovat, zda dostatečně majestátně vykračujete po červených kobercích. Atmosféra tomto zámku je naprosto přátelská a velmi domácí. Prostory i park nabízí klid a příjemný odpočinek.

Lokace pro firemní akce s přidanou hodnotou

Ten, kdo je zodpovědný za organizaci seminářů, konferencí a firemních akcí těží z bohaté škály možností. Rezervujte si zámecké prostory na jednání pro 2 – 100 osob.

19 let zkušeností

Na zámku pracujeme ve stejném týmu již od roku 1997 a za tu dobu jsme poskytly zázemí mnoha zajímavým akcím, realizovali jsme např. firemní akce, teambuildingy, semináře osobního rozvoje, kurzy na rozvoj osobních dovedností a kurzy na rozvoj obchodních dovedností, zážitkové semináře. Reference: Firemní akce klienti

Hovoříme česky, německy, anglicky

Zámek je ideálním místem pro ubytování Vašich zahraničních partnerů a důležitých klientů v době jejich návštěvy v České republiky. Rádi se o ně se zájmem osobně postaráme v čase, kdy se jim nebudete moci věnovat Vy. V ceně ubytování je také Golf Green Fee, sauna, tenis a další aktivity. Kromě toho je majitel zámku na tenis a golf vhodným společníkem.

Orientační vzdálenost konferenčního hotelu od zámku:

Praha – 70 km | Česká Lípa – 18 km | Mladá Boleslav – 36 km | Liberec – 60 km
Děčín – 50 km| Ústí nad Labem –  54 km | České Budějovice 220 km | Plzeň – 163 km
Hradec Králové – 115 km  | Brno – 253 km  | Ostrava – 369 km