Parkujte v zimě pod střechou nedaleko Prahy! V uzavřeném a oploceném areálu panského dvora Nový Berštejn naproti zámku Berštejn poskytujeme dlouhodobé parkování pod střechou pro obytná auta, dodávky a karavany. Pokud hledáte parkování přes zimu pro svůj obytný vůz nebo karavan, máme pro Vás zajímavé a ekonomické řešení pro přečkání zimy. Chcete-li ale raději zaparkovat svého miláčka v uzavřených zděných garážích, je to u nás také možné.

5 důvodů, proč zaparkovat obytné auto právě u nás

 1. Levné zimní parkování pod střechou
  Již od 1.100,00 Kč/měsíc vč. připojení elektřiny za pronájem parkovacího místa pro obytné auto, kempingový minivan, obytnou dodávku nebo karavan.
 2. Výborná dostupnost
  Je k nám snadná cesta, naše parkoviště pro obytné vozy a karavany je vzdáleno jen hodinu z centra Prahy. Můžete jet z Prahy po dálnici nebo mimo ni.
 3. Zpátky autobusem
  Samozřejmě si lze objednat taxi pro cestu zpět, jde to ale i bez něj. Jezdí sem autobusové linky v častých pravidelných intervalech. Je zde skvělé spojení do Prahy z autobusového nádraží Dubá (od nás cca 15 minut pěšky): Autobusové nádraží Dubá-Praha Střížkov, Autobusové nádraží Dubá-Praha Holešovické nádraží.
 4. Další služby pro majitele dlouhodobě parkujících obytných vozů a karavanů
  V areálu: privátní autoservis; pitná voda na doplnění nádrže aj. Čerpací stanice MOL je vzdálena pouze pár metrů od místa parkování obytných vozů (včetně občerstvení Fresh Corner).
 5. Parkování naproti zámku Berštejn
  Našim dlouhodobě parkujícím klientům zde umožníme také s obytným autem kempovat v letní sezóně, a to za speciálních podmínek. Zámecký hotel poskytuje své služby od dubna do října. Ve sportovním areálu je v sezóně golf, tenis, sauna, venkovní bazén a další. Restaurace je na objednání.

CENÍK ZASTŘEŠENÉHO PARKOVIŠTĚ

Ceník 2022PARKOVÁNÍ V OTEVŘENÉ HALE POD STŘECHOU
 Obytné auto, karavan, dodávka, loď do 6 m1 100 Kč / měsíc
 Parkování obytný vůz 2Obytné auto, karavan, dodávka, loď nad 6 m1 600 Kč / měsíc
 Parkování obytné autoObytné auto XXL a jiné nadměrné vozidlo do 12 mcena individuálně

Ceny se vztahují ke krytému parkování obytných aut, kempingových vozů a karavanů v otevřené hale se střechou a neobsahují DPH. Fakturu s DPH za parkování pro Vaši firmu samozřejmě rádi vystavíme po upřesnění Vašich fakturačních údajů.

PLÁNEK PARKOVÁNÍ PRO OBYTNÁ AUTA A KARAVANY

Camper Parking

PARKOVÁNÍ V GARÁŽI

Pokud máte zájem o parkování Vašeho kempingového vozu v uzavřené zděné garáži, informujte se prosím na aktuální volné kapacity pro parkování v jednotlivých a hromadných garážích v našem uzavřeném areálu. Cena závisí na délce Vašeho obytného vozu, konkrétním parkovacím prostoru a délce pronájmu parkovacího místa nebo jednotlivé garáže.

KONTAKT

Miro Slezák, mobil 776 881 184