Parkujte v zimě pod střechou nedaleko Prahy! V uzavřeném zámeckém areálu panského dvora Nový Berštejn naproti zámku Berštejn poskytujeme levně dlouhodobé parkování pod střechou pro obytná auta, dodávky a karavany.

Levné parkování přes zimu nebo po celý rok

Pokud hledáte levné zastřešené parkování přes zimu pro svůj obytný vůz nebo karavan, máme pro Vás zajímavé a ekonomicky výhodné řešení pro přečkání zimy. Chcete-li ale raději zaparkovat svého miláčka v uzavřených zděných garážích, ať už sdílených nebo jednotlivých, je to u nás také možné.

5 důvodů, proč zaparkovat obytné auto právě u nás

 1. Levné zimní/celoroční parkování pod střechou
  Již od 1.100,- Kč/měsíc za zimní parkování vč. připojení elektřiny za pronájem parkovacího místa pro obytné auto, kempingový minivan, obytnou dodávku nebo karavan.
 2. Parkování pro osobní vůz po dobu cestování tím obytným
  Při dlouhodobém/celoročním parkování můžete po tu dobu, co jste na cestách se svým obytným vozem, na jeho místě zaparkovat svůj osobní vůz.
 3. Výborná dostupnost
  Je k nám snadná cesta, naše parkoviště pro obytné vozy a karavany je vzdáleno jen hodinu z centra Prahy. Můžete jet z Prahy po dálnici nebo mimo ni.
 4. Zpátky snadno autobusem
  Samozřejmě si můžete zajistit odvoz nebo objednat taxi pro cestu zpět, ale není to nezbytně nutné. Jezdí sem totiž autobusové linky v pravidelných intervalech. Je zde skvělé spojení z autobusového nádraží Dubá (od nás cca 15 minut pěšky): Autobusové nádraží Dubá-Praha Střížkov, Autobusové nádraží Dubá-Praha Holešovické nádraží. Nejbližší autobusová zastávka Nový Berštejn je od zámku vzdálená pouze pár metrů, ale staví zde na znamení pouze některé autobusy. Proto je autobusové nádraží jistota. Tady mají totiž zastávku pravidelné linky ČSAD: Praha-Dubá-Vandsdorf, Praha-Dubá-Nový Bor a také Quick Bus: Praha-Dubá-Rumburk. Své ideální spojení si můžete vyhledat zde.
 5. Další služby pro majitele dlouhodobě parkujících obytných vozů a karavanů
  V areálu: privátní autoservis; pitná voda na doplnění nádrže aj. Čerpací stanice MOL je vzdálena pouze pár metrů od místa parkování obytných vozů (včetně občerstvení Fresh Corner).
 6. Parkování naproti zámku Berštejn
  Našim dlouhodobě parkujícím klientům zde umožníme také s obytným autem kempovat v letní sezóně, a to za speciálních podmínek. Zámecký hotel poskytuje své služby od dubna do října. Ve sportovním areálu je v sezóně golf, tenis, sauna, venkovní bazén a další. Restaurace je na objednání.

CENÍK ZASTŘEŠENÉHO PARKOVIŠTĚ PRO OBYTNÁ AUTA

Ceník 2023PARKOVÁNÍ V OTEVŘENÉ HALE POD STŘECHOU
 Obytné auto, karavan, dodávka, loď do 6 m1 100 Kč / měsíc
 Parkování obytný vůz 2Obytné auto XL, karavan, dodávka, loď nad 6 m1 600 Kč / měsíc
 Parkování obytné autoObytné auto XXL a jiné nadměrné vozidlo do 12 mcena individuálně

Ceny se vztahují ke krytému parkování obytných aut, kempingových vozů a karavanů v otevřené hale se střechou a neobsahují DPH. Fakturu s DPH za parkování pro Vaši firmu samozřejmě rádi vystavíme po upřesnění Vašich fakturačních údajů.

PLÁNEK PARKOVÁNÍ PRO OBYTNÁ AUTA A KARAVANY

Camper Parking

PARKOVÁNÍ V GARÁŽI

Pokud máte zájem o parkování Vašeho kempingového vozu v uzavřené zděné garáži, informujte se prosím na aktuální volné kapacity pro parkování v jednotlivých a hromadných garážích v našem uzavřeném areálu. Cena závisí na délce Vašeho obytného vozu, konkrétním parkovacím prostoru a délce pronájmu parkovacího místa ve sdílené nebo jednotlivé garáži.

Akční cena za zimní parkování obytného vozu do 8 m ve sdílené garáži je 2.000,- Kč/měsíc

Nenechte si ujít!

KONTAKT

Miro Slezák, mobil 776 881 184