Image by Freepik

Golf pro radost ze hry

V anglickém přírodně-krajinářském barokním parku v areálu zámku Berštejn se nachází privátní golfové hřiště. Jedná se o devítku, která představuje příjemnou výzvu pro golfisty všech úrovní. Hraje se jako Cross Country Golf.

Zámecký park nabízí velmi odlišný zážitek než ostatní golfová hřiště v České Republice. Pohodová atmosféra je jeho hlavním mottem. Přijďte a přesvědčte se sami.

Výhodou privátního golfového hřištĕ na zámku Berštejn u Dubé, poblíž Máchova jezera a měst Doksy a Staré Splavy, je soukromí. V naprosté pohodĕ a klidnĕ i bosky si můžete odehrát 9 jamek. Bez časového tlaku si můžete vyzkoušet nové údery a pokud se Vám nĕkterá jamka hodnĕ líbí, třeba si ji i zopakovat. Nikdo na Vás netlačí, nikdo Vás neokukuje. Jsou chvíle, kdy takovou hru opravdu potřebujete. Ztraťte se u nás alespoň na pár hodin. Vypusťte starosti a dobijte energii!

Zámecký hotel ceník

Adresa golfového hřiště:
Zámek Berštejn Hotel & Golf Resort,
Nový Berštejn 10, 472 01 Doksy

Počet jamek: 9 / PA: 34 / Délka: 1.400 m

Pro ubytované hosty (na zámku Berštejn): 
Golf Green Fee zdarma

Pro neubytované hosty:
Golf Green Fee  450,- Kč/os.
(rezervace nutná)

Plán golfového hřiště 9 jamek

Mapa golfového hřiště ke stažení zde:
Plánek hřiště

Popis hřiště ke stažení zde: 
Popis golfového hřiště zámek Berštejn

Golf Score Card ke stažení zde:
Sčítací lístek

Přijíždíte jen za golfem?

Zámecká restaurace s terasou je v provozu pro hotelové hosty a funguje dle jejich potřeb. Pokud zde nejste ubytovaní, ale přijíždíte jen na golf, nápoje si můžete na místě samozřejmě objednat. Jestliže byste se zde chtěli ale i najíst, je třeba se na tuto možnost informovat předem a případně si objednat ještě před Vaším příjezdem. Pozdějším rezervacím zřejmě nebudeme moci ani přes veškerou snahu vyhovět. Děkujeme za pochopení.

Potěšení z golfu pro každého

Hrát u nás na zámku můžete bez zelené karty. Každý ubytovaný host má možnost si golf u nás vyzkoušet i úplně poprvé a po krátké golfové ochutnávce si trénovat podle chuti, tj. odpalovat a patovat na místech k tomu určených (z důvodu bezpečnosti). Zkušenější, šikovnější a pokročilejší hosté mohou vyrazit na golfové hřiště a zahrát si zámeckou devítku. Děti pouze v doprovodu dospělých, není-li předem domluveno jinak.

Golfová dovolená
pro páry, jednotlivce, přátele nebo i celé rodiny

Nabídku golfové dovolené najdete zde: Golfová dovolená

Balíčky pro rodiny s dětmi různého věku najdete zde: Golfová dovolená s dětmi