Zahrajte si tenis na zámecké trávě! Zážitek pro milovníky tenisu a historie i jejich doprovod.

Zapomeňte na běžné tenisové kurty – pro ty, kdo hledají zážitek, který kombinuje špičkový tenis s historickým šarmem, není nic lepšího než zahrát si tenis na zámku Berštejn. To už se vědělo v roce 1930, jak dokládají půvabné staré fotografie.

Prostor pro hráče všech úrovní

Nemusíte být profesionálním hráčem, abyste si užili tento zážitek. Zámek Berštejn nabízí tenisové kurty vhodné pro všechny úrovně hráčů, od začátečníků po pokročilé. Přímo v zámeckém parku je jeden zcela unikátní kurt s přírodní wimbledonskou trávou pro velmi dobré hráče a jeden kurt s umělou trávou pro každého. Hned za zadní zámeckou branou se nachází další dva tenisové kurty s antukou, které provozuje TJ Slavoj Dubá. I zde je možné se domluvit na hře. Vzácná kombinace čtyř tenisových kurtů s různými povrchy umožňuje na zámku Berštejn realizovat tenisová soustředění, tenisové kempy a akce.

Elegantní společenská atmosféra

Zahrát si tenis na zámku Berštejn není jen o sportu; je to také o vytvoření společenského zážitku. Po hře se na zámku můžete vysprchovat, v létě se vykoupat ve venkovním zámeckém bazénu a odpočinout si na zámecké terase, vychutnat si osvěžující nápoje a sdílet společné zážitky. Jen pokud byste se u nás chtěli také najíst v zámecké restauraci, ale nejste zde ubytovaní, je třeba si jídlo předem objednat, abychom s vámi počítali. Děkujeme za pochopení.

Rezervujte si svůj zážitek hned teď!

Chcete-li si zajistit své místo na kurtu a zažít tenisovou hru jako nikdy předtím, rezervujte si kurt ještě dnes na emailu. Níže najdete další důležité informace.

Wimledonská tráva

Tenis na přírodní trávĕ
pro labužníky

Tenisový kurt s přírodní wimbledonskou trávou, tzv.  “Lawn Tennis”, je určen dobrým amatérským hráčům, kteří si chtĕjí trávu jednou vyzkoušet a vychutnat (klidnĕ i naboso). Kurt využívají i závodní hráči v rámci své tréninkové přípravy na Wimbledon.

Akční cena: 2 hodiny za 1.500,- Kč
(včasná rezervace nutná)

Chtěli jste vždy zažít nezapomenutelný pocit z hraní tenisu na trávě a máte chut trénovat na stejných kurtech jako profesionálové? Pak je tenisový kurt s přírodní trávou na zámku Berštejn to pravé pro vás!

Foto: Iveta Kopicová

Co musíte vědět a jak objednat tenis na přírodní trávě?

Všechny informace v jednom krátkém článku.

Tenis na umĕlé trávĕ
pro každého

Herní vlastnosti umělé trávy vyhovují začátečníkům i pokročilým tenistům. Povrch snižuje riziko únavy kloubů. Tenis na umĕlé trávĕ je i proto ideální pro všechny.

Pro ubytované hosty: zdarma


Pro neubytované hosty (na zámku Berštejn): 
1 hodina za 200,- Kč
(rezervace nutná)

Image by freepik