Rezervujte přímo u nás!

Rezervaci doporučujeme uskutečnit na emailu miro@berstejn.cz . Pokud máte dotazy a spěcháte, lze se nám dovolat také telefonicky na tel. 776 881 184. Jestliže pobyt rezervujete prostřednictvím zprostředkovatelů nebo ubytovacích portálů, jimž z každého jimi zprostředkovaného pobytu odvádíme provizi, již Vám bohužel nemůžeme poskytnout další akční slevy, jako jsou např. slevy na delší pobyty. Děkujeme za laskavé pochopení.

Platba a zálohová platba

Platbu za pobyt nebo platbu za dovolenou na zámku Berštejn je možné uskutečnit na místě v hotovosti (Kč, Eur), bankovním převodem peněz z účtu, prostřednictvím čerpání z Fondu kulturních a sociálních potřeb (FKSP) od Vašeho zaměstnavatele nebo pomocí firemních benefitů (Benefit Plus, Benefity.cz). Pokud tyto zaměstnanecké výhody nečerpáte a pobyt si hradíte sami, při objednání dovolené budete vyzváni k zaplacení 50% zálohy na základě zálohové faktury. Doplatek za pobyt pak uhradíte osobně na místě nejlépe v hotovosti nebo okamžitým bankovním převodem z účtu během pobytu.

Platební a jiné karty bohužel nepřijímáme.

Nejbližší bankomat je vzdálen 1 km od zámku Berštejn ve městě Dubá (Bankomat ČSOB, Školní 82, 471 41 Dubá).

Čerpání z FKSP

Pokud to Váš zaměstnavatel umožňuje, velmi rádi zajistíme čerpání z Fondu kulturních a sociálních potřeb (FKSP) od Vašeho zaměstnavatele. Při výběru Vašeho pobytu a jeho rezervaci nám prosím zašlete emailem fakturační údaje Vašeho zaměstnavatele a informujte nás o tom, že budete čerpat z FKSP a v jaké výši. Na základě těchto údajů a informací vystavíme a zašleme Vašemu zaměstnavateli fakturu pro platbu rekreačního pobytu. Při platbě z FKSP poskytujeme slevy v plném rozsahu.

Čerpání z firemních benefitů

Pokud čerpáte své firemní výhody nebo zaměstnanecké benefity, měli byste vědět, že je u nás možné platit také prostřednictvím vystaveného poukazu (Benefit Plus, Benefity.cz). Platíte-li ale prostřednictvím těchto firemních benefitů, nemůžeme Vám již poskytnout akční slevy na delší pobyty. Bonusy k ubytování zdarma, jako např. snídani, saunu a sportovní aktivity, získáváte i při platbě pomocí benefitů. Děkujeme za pochopení.