Hotel Berštejn ****

Všechno, jen ne běžný: seminární hotel zámek Berštejn

Soukromé místo pro firemní akce všeho druhu jen pouhou hodinu od Prahy. Plánujete seminář, školení, workshop, teambuilding, malou konferenci nebo setkání, přednášku, charitativní aukci, koncert, sportovní akci, triatlon, enviromentální akci pro rodiny zaměstnanců s dĕtmi a rádi byste svým hostům nabídli vše na jednom místě od snídaně až po slavnostní zakončení? Pak jste správně v našem seminárním hotelu Zámek Berštejn Hotel & Golf Resort!

Váš útulný zámecký hotel – více než jen firemní akce

Zámecký hotel Berštejn, původně renesanční zámek z 16. století a jediný zámek z bývalého majetku Albrechta z Valdštejna, jenž je dnes v soukromých rukou, nabízí zcela odlišnou atmosféru pro vaše firemní akce než jiné objekty. U nás se nejedná o klasické, naškrobené a sterilní prostředí, ale o místo plné pohodového a přátelského prostředí, obklopené přírodou Dubského Švýcarska. Zde zažijete autentickou pohostinnost majitelů, kteří se osobně starají o každého hosta, proměňujíce tak vaši služební cestu nebo pracovní povinnosti ve skutečný zážitek. Využijte našich dlouholetých zkušeností s firemními akcemi, které sahají až do roku 1997. Zámek Berštejn se pyšní několika oceněními v kategorii kongresů a jsme tu, abychom vám pomohli uspořádat i vaši nezapomenutelnou akci. Naším cílem je spokojenost hostů, aby se k nám rádi i nadále vraceli.

Od seminářů se 7 účastníky až po firemní oslavu se 100 hosty

Semináře s malým počtem účastníků nebo velkolepé firemní výročí s mnoha hosty – naše konferenční prostory vám umožní realizovat jakoukoli akci. Prezentujte své produkty na zámku a v nádherném zámeckém parku, oslavujte, uspořádejte školení či workshop v našich seminárních místnostech. Zámek a park poskytuje dostatek prostoru i pro velké akce, v minulosti jsme realizovali několik akcí i pro 250 osob, ale maximální kapacita ubytování přímo na zámku je pouze 70 lůžek. Proto se malé a středně velké akce hodí na zámek nejvíce, jsme na ně dobře připraveni a máme s nimi také ty nejlepší zkušenosti. Na velké akce se nespecializujeme, ale jsou u nás realizovatelné ve spolupráci s agenturami – lze kombinovat naše služby a servis s externím cateringem s obsluhou, v některých případech může být vhodnější pronájem zámku pro firemní akci.

Překoná vaše představy

Zámek Berštejn je více než jen hotel – je to oáza klidu uprostřed zeleně anglického parku. Vaši hosté budou ubytováni v pěkných zámeckých pokojích a apartmánech a vychutnají si kulinářské speciality a poctivě připravená jídla našeho skvělého šéfkuchaře Karla Sloupa. Po pracovním dni si hosté mohou odpočinout v sauně, zaplavat v bazénu nebo si zahrát tenis, golf, volejbal, petanque, stolní tenis, billiard, šachy a mnoho dalšího. Prožijí zábavný večer s grilováním na zámecké terase a na přání třeba i s ochutnávkou vín, piva z nedalekého domácího pivovaru či naší zámecké medoviny, odvážou se při hudbě v krbovém sálu.

Teambuilding

Doplňte váš program vaší akce o teambuildingové aktivity. Využijte naše 9jamkové soukromé golfové hřiště nebo nabídku Lanových parků u Máchova jezera či Autodromu Sosnová nebo nabídněte vašim účastníkům nevšední zážitky jako je lovecká lukostřelba, sportovní střelba, jízdy na koních nebo sportovní rybolov na rybníku. Udělejte si výlet na kolech na Bezděz nebo Housku nebo si od nás třeba nechte připravit venkovní týmovou hru s luštěním v zámeckém parku.

Inspirativní prostředí pro nové nápady

Pro vás, co hledáte nové myšlenky, je naše nabídka jedinečná. Venkovní prostředí naší idylické lokality umožní vašim myšlenkám volný let. Se sezením na zámecké terase nebo se stoly umístěnými v zeleni mezi stromy můžete ponořit své smysly do okolní krásy, což přináší nové nápady a inspiraci. S úchvatným výhledem do zámeckého parku vám zaručujeme jiné pohledy – a nové podněty! Nabízíme konference, semináře, workshopy a setkání v přírodě, doprovázené kulinářskými lahůdkami.

Důvěryhodné reference mluví samy za sebe

S více než dvacetiletou historií jsme hostili mnoho českých, německých i mezinárodních firemních akcí. Řada z našich klientů se k nám pravidelně vrací a a mnozí k nám jezdí slavit významné rodinné události se svými rodinami. Je nám velkou ctí, že za ta léta patří nejen ke stálým hostům našeho zámku, ale dnes už také k našim osobním přátelům. Nechte se přesvědčit našimi referencemi a rozhodněte se pro svou firemní akci na zámku Berštejn. Rádi s vámi naplánujeme a zorganizujeme vaši akci a navrhneme ji tak, aby zanechala trvalý dojem u Vašich zaměstnanců, zákazníků a hostů.

Modelový konferenční balíček s cenou na osobu najdete zde: KONFERENČNÍ BALÍČEK

Více o konferenčních prostorách pro firemní akce na zámku zde: SEMINÁRNÍ MÍSTNOSTI

Poptávkový formulář ke stažení zde:

KONTAKT
Kontaktujte nás kdykoli osobně na telefonu: +420 776 881 184, zašlete nám e-mail: miro@berstejn.cz nebo použijte náš poptávkový formulář pro firemní akce.