Ceník ubytování na zámku uvádí ceny za různé typy ubytování a případné další služby, které jsou nabízeny v zámeckém hotelu Zámek Berštejn.

Ceník může obsahovat různé typy cen ubytování na zámku, například cenu za jednotlivé noci, cenu za víkendový pobyt, týdenní ceny a slevy. Ceny mohou být různé v závislosti na typu ubytování a počtu hostů. V některých případech může být stanovena různá cena pro jednotlivé apartmány.

UBYTOVÁNÍ NA ZÁMKU

Vítejte na zámku Berštejn z 16. století, kde se vaše sny stávají skutečností! Nabízíme více než 20 stylových zámeckých pokojů a apartmánů pro vaše nezapomenutelné ubytování. Zkuste si náš mezonetový rodinný pokoj, který poskytuje dostatek prostoru pro celou rodinu. Pokud hledáte něco většího a luxusnějšího, zkuste třeba náš Svatební apartmán o rozloze 65 m2 nebo například Prezidentské apartmá o rozloze 190 m2.

Všechny naše pokoje a apartmány jsou zařízeny s ohledem na historický charakter zámku, aby se hosté mohli ponořit do minulosti. Ubytování je přímo v historické budově zámku, což zajišťuje nezapomenutelný zážitek.

Náš zámek se nachází v krásném prostředí s anglickým parkem, kde si můžete vychutnat klidnou atmosféru a relaxovat. Poskytuje i mnoho sportovních možností. Kromě toho jsou v okolí dostupné různé aktivity, jako jsou turistika, cyklistika, jízdy na koních, rybolov a další.

Zarezervujte si své ubytování na našem zámku a zažijte kouzlo minulosti. Budeme se těšit na Vaši návštěvu!

Sezónní provoz od dubna do října.

SLEVY NA UBYTOVÁNÍ NA ZÁMKU 2023

Při ubytování na 2 noci sleva 5 %

Při ubytování na 3 noci sleva 10 %

Při ubytování na 5 nocí sleva 15 %

Při ubytování na 7 nocí sleva 20 %

DVOULŮŽKOVÉ POKOJE

Romantický dvoulůžkový zámecký pokoj … 3400 Kč/noc

Svatební apartmá … 3700 Kč/noc

Zámecké apartmá … 3700 Kč/noc

První přistýlka pro dospělou osobu … 750 Kč/noc

Druhá a třetí přistýlka pro dospělou osobu … 420 Kč/noc

Ceny jsou včetně snídaně, sauny, tenisu, golfu a dalších aktivit v areálu, s možností letního koupání ve venkovním bazénu. Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH, avšak nezahrnují místní poplatek z pobytu (Město Dubá účtuje od 25. března 2021 poplatek ve výši 20 Kč na osobu a noc).

JEDNOLŮŽKOVÉ POKOJE

Dvoulůžkový pokoj obsazený 1 osobou … 2500 Kč/noc

Cena je včetně snídaně, sauny, tenisu, golfu a dalších aktivit v areálu s možností letního koupání ve venkovním bazénu. Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH, avšak nezahrnují místní poplatek z pobytu (Město Dubá účtuje od 25. března 2021 poplatek ve výši 20 Kč na osobu a noc).

RODINNÉ POKOJE

Rodinné pokoje … od 3200 Kč/noc dle vybraného pokoje

Cena je včetně snídaně, sauny, tenisu, golfu a dalších aktivit v areálu, s možností letního koupání ve venkovním bazénu. Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH, avšak nezahrnují místní poplatek z pobytu (Město Dubá účtuje od 25. března 2021 poplatek ve výši 20 Kč na osobu a noc).

Děti do 5ti let na pokoji s (pra)rodiči zdarma

Děti od 6ti do 9ti let na pokoji s (pra)rodiči 270 Kč/dítě/noc

Děti od 10ti do 15ti let na pokoji s (pra)rodiči 420 Kč/dítě/noc

Děti od 16ti let na pokoji s (pra)rodiči 640 Kč/dítě/noc

Ceník RODINNÁ DOVOLENÁ S DĚTMI zde…

ZÁMECKÉ RODINNÉ APARTMÁNY

Zámecké apartmány s 3-4 ložnicemi a koupelnami (190 m², 121 m², 100 m²). Cena na vyžádání. Odvíjí se od počtu ubytovaných osob.

DOMÁCÍ MAZLÍČCI

Psi jsou u nás vítáni zejména tehdy, pokud jsou vychovaní a socializovaní. Za jejich ubytování si účtujeme jednorázový poplatek 300 Kč.

DÁRKOVÉ CERTIFIKÁTY

Romantické víkendy

Romantické víkendy s dětmi

Sportovní víkendy, golfové víkendy, tenisové víkendy, cyklovíkendy

Pro rezervaci ubytování volejte 776 881 184 nebo pište na e-mail miro@berstejn.cz.