Image by wayhomestudio on Freepik

Okouzlete své blízké
rodinnou akcí na zámku!

Rodinné akce a rodinná setkání, privátní oslavy s přáteli a soukromé akce na zámku potĕší všechny generace. Už samo pozvání na zámek má punc výjimečnosti! Každá akce může být perfektní: působivá, svĕží a zábavná. Zámek Berštejn je díky svému domácímu prostředí a nádhernému parku unikátním místem také pro důležité události jako je zelená, stříbrná a zlatá svatba, jubilea, dĕtské narozeniny, křtiny, svaté přijímání nebo konfirmace. Můžete zde oslavit krásné padesátiny, šedesátiny, sedmdesátiny, osmdesátiny… Uděláte si radost výjimečnou oslavou a svým blízkým přitom darujete krásné zážitky a vzpomínky.

Privátní akce
Image by lookstudio on Freepik

Hledáte dokonalé místo pro Vaši oslavu narozenin nebo rodinnou akci? Chcete pozvat i přátele a  možná dokonce i nějaké pracovní kontakty?

Náš zámek nabízí dokonalé prostředí pro takovou akci. Navíc v nás máte spojence – takové akce děláme moc rádi.

V historické budově zámku najdete autentické prostory, které vytvoří výjimečnou atmosféru pro Vaši oslavu. Naše stylové a vkusně zařízené pokoje a apartmány nabízejí krásné ubytování pro Vás a Vaše hosty. Vše je dostatečně reprezentativní, ale nic zde není naškrobené. Na zámku Berštejn máme domácí atmosféru, kde se cítí pohodově i ti nejmladší a nejstarší hosté. Program může být uvnitř i venku v zámeckém parku.

Soukromé akce
Image by Freepik

Rádi Vám s plánováním Vaší rodinné akce pomůžeme, abyste mohli být hosty na své vlastní akci a dobře se bavili.

S rodinnými akcemi máme bohaté zkušenosti od roku 1997. Náš kuchař umí připravit vynikající jídla, která budou chutnat každému. Můžete si vybrat z široké nabídky menu, na přání připravíme i dietní, bezlepková, vegetariánská, veganská menu. Oblíbený je i grilovaný raut. Záleží nám na Vaší spokojenosti a postaráme se o to, aby Vaše oslava byla bezstarostná a dokonalá.

Zámecká terasa a velký park s venkovním bazénem nabízí mnoho možností pro venkovní aktivity, včetně sportovních, jako boccia/petanque, tenis nebo golf. Aktivnĕ prožitý rodinný víkend na zámku Berštejn je krásným a mimořádnĕ silným zážitkem, na nĕjž vzpomínky zůstávají.

Pokud máte příležitost, udĕlejte si tu radost a pozvĕte rodinu a přátele na rodinnou akci! Rádi Vám pomůžeme s organizací. Kontaktujte nás pro více informací a zarezervujte si místo na našem zámku pro Vaši nezapomenutelnou oslavu.

BALÍČEK EXKLUSIVNÍ VÍKEND NA ZÁMKU
*** AKCE PRO RODINU ***
obsahuje:

 • Garantovaná exkluzivita zámku a parku
 •  Ubytování na zámku (2 noci)
 • Snídanĕ formou bufetu
 • Zákusky ke kávĕ a čaji
 • Obĕd formou polévkového bufetu
 • Večeře formou teplého a studeného bufetu
 • Slavnostní aranžmá stolů se svíčkami pro večeři
 • Slavnostní přípitek sektem
 • Slavnostní večeře, Menu 3 chody
 • Možnost využití sportovních a relaxačních aktivit v celém zámeckém areálu zdarma,
  jako např. plavání ve venkovním bazénu, golf, tenis, badminton, petanque, fotbálek aj.
 • Možnost uspořádání vlastního neformálního privátního golfového nebo tenisového turnaje
 • Dle chuti vstup do fitness, hra v billiard aj.
 • Využití sálu s vybavením bez poplatku
 • Parkování v zámeckém areálu
 • DPH

CENA:
Balíček pro 50 os. … 4.015,00 Kc/os.
Balíček pro dítĕ od 6ti do 10ti let: …1.375,00 Kč/dítĕ
Balíček pro dítĕ od 3 do 5ti let:…800,00 Kč/dítĕ

DALŠÍ SLUŽBY: Masáže v cenách od 250,00 Kč do 650,00 Kč. Sauna za příplatek 250,00 Kč/os.

Důležité: Podmínkou realizace rodinného víkendu na zámku je ubytování hostů. Eklusivitu garantujeme pouze u vĕtších akcí. Výše uvedený modelový balíček platí pro 50 os. Pokud však uvažujete o jiném počtu, kontaktujte nás prosím, rádi Vám zpracujeme nabídku.

PROGRAM

PÁTEK

Příjezd hostů na zámek bĕhem odpoledne a večera, ubytování
14:00 – 19:00    Dle chuti golf, tenis, badminton, fotbálek, petanque, koupání ve venkovním bazénu, lenošení na terase, objevování romantických zákoutí parku
19:00 – 23:00    Večeře formou bufetu
23:00 – 01:00    Posezení u krbu nebo na terase

SOBOTA

8:00 – 9:30    Snídanĕ formou

bufetu (možnost posnídat na terase)
9:30 – 10:30    Oficiální zahájení rodinného dne ve velkém sálu, vč. řečnického pultu, mikrofonu, plátna aj.
10:30 – 12:30    Sportovní aktivity pro všechny generace ve Valdštejnské zahradĕ
12:30 – 13:30    Obĕd formou polévkového bufetu
13:30 – 17:00    Společná procházka na hrad Starý Berštejn s vyhlídkou do kraje, cestou sbĕr lesních plodů, jízdy na koních pro malé i velké

Možnost uspořádání
vlastního golfového nebo tenisového turnaje
pro nadšené hráče.

17:00 – 18:00    Domácí zákusky formou bufetu ke kávĕ nebo čaji
18:00 – 19:00    Sauna
19:00 – 19:30    Pauza na převlékání a zkrášlování
19:30 – 20:00    Slavnostní přípitek sektem v krbovém sálu
20:00 – 22:00    Slavnostní servírovaná večeře, 3 cho

dy v elegantnĕ vyzdobeném sálu
22:00 – 01:00    Hudba, tanec, billiard

NEDĔLE

08:00 – 10:00    Snídanĕ
10:00 – 11:00    Oficiální rozloučení ve velkém sálu
11:00 – 12:00    Odjezd s možným výletem na hrad Bezdĕz, Kokořínsko nebo třeba na obĕd do restaurace se sklárnou, kde si mohou hosté vyfouknout vlastní výrobek ze skla a odvézt si jej domů.

Blog: Více o rodinných akcích na zámku najdete v našem

Blogu. Jsou zde i některé z našich nejlepších tipů, které oceníte při plánování a organizaci akce. Zámek Berštejn Vám bude oporou a silným partnerem, pokud si to budete přát. A budete mít i tolik volného prostoru, kolik ho potřebujete.

KONTAKT:
Pro zpracování konkrétní nabídky a ovĕření volného termínu pro Vaši akci nás prosím kontaktujte
e-mailem: marky@berstejn.cz. Dĕkujeme.

Zde jsou úryvky z podĕkování našich hostů:

„Zatím moje nejlepší oslava a že už jich bylo!!! Pozval jsem rodinu i bližší obchodní partnery a fungovalo to. Program, jídlo, prostředí, každý to chválí. A s klukama jsme si splnili dávný sen zahrát si na wimbledonské trávĕ. Pokud zdraví vydrží, nebyli jsme u vás naposledy. Snad za vámi letos stihnu zajet alespoň na golf…“ Milan

„Rodinná rada rozhodla, že příští setkání udĕláme opĕt u vás na Berštejnĕ! Necítili jsme se na zámku totiž jako na hotelu, ale spíš jako na návštĕvĕ u skvĕlých přátel, kde se navíc výbornĕ vaří. Vnímali jsme Vás jako hostitele a vážíme si vašeho přístupu. Dĕkujeme. Pro všechny byl ten víkend krásným zážitkem…“ Petra

„Chceme Vám touto cestou ještĕ jednou podĕkovat za perfektní víkend, který jste nám pomohli zorganizovat u příležitosti maminky kulatých narozenin… Mamka doted`září štĕstím, cítila se úžasnĕ i díky vám a odvezla si nezapomenutelné vzpomínky. A nejen ona, my všichni. Dokonce i mladí, kteří na víkend s příbuznými původnĕ vůbec jet nechtĕli, se nechali slyšet, že teda za rok zase na zámku… ☻ Nĕkdy se k vám určitĕ vrátíme!“ Hanka s rodinou

„Liebe Marketa, lieber Miro, auf diesem Weg möchten wir uns nochmals ganz herzlich für die Gastfreundschaft und den perfekten Service auf Neu Perstein (Schloss Berstejn) bedanken. Wir haben uns alle sehr wohl gefühlt und kommen gern wieder.“ Henning v. Wedel, Der Familienverband der Grafen und Herren v. Wedel