×

Dovolená týden

Týdenní dovolená s dětmi s ubytováním na zámku Berštejn
v Dubském Švýcarsku, nedaleko Máchova jezera

Dubské Švýcarsko (Polomené hory) nabízí zážitky pro celou rodinu: radost z koupání v místních jezerech a rybnících včetně Máchova jezera, objevování přírody na barevných loukách a v rozsáhlých lesích, rozmanité turistické stezky s troskami, hrady, zámky, starými mlýny a koňskými farmami. Jsou zde krásné skalní útvary, zbytky skalních hradů a nedotčená příroda plná zvěře, vzácných druhů volně žijících živočichů a najdete zde plno lesních plodů, které potěší vaše srdce. Ideální dovolená pro milovníky přírody!

RODINNÁ DOVOLENÁ: Na zámku Berštejn se cítíte opravdu dobře, protože hostitelé a současně majitelé zámku Markéta a Miro Slezák se starají o vřelou rodinnou atmosféru. Zrekonstruovaný zámek a jeho úžasný park s krásným bazénem, ​​s 9-ti jamkovým golfem, dvěmi tenisovými kurty, sportovním hřištěm a jezírkem se nachází na slunném místě v centru Dubského Švýcarska, mezi městy Dubá a Doksy u Máchova jezera.

Pro děti je park o velikosti asi 100 tisíc metrů čtverečních obrovským dobrodružným hřištěm pod širým nebem, kde se mohou perfektně vyřádit. Rodiče se mezitím mohou nerušeně věnovat jiným potěšením, sportu nebo relaxovat na terase. Láskyplně zařízené rodinné pokoje, rodinné apartmány, kachlová kamna, otevřené krby, sauna, fitness a místnost pro jógu poskytují pohodu a relaxaci. A co je pro šťastné děti lepší, než uvolnění a dokonale odpočinutí rodiče?

Týdenní rodiná dovolená na zámku se snídaní a sportovně-relaxačními aktivitami

1 TÝDEN pro rodinu s dětmi od 17.920,-  Kč

Více ke konkrétním nabídkám dovolených na zámku najdete v sekci RODINNÁ DOVOLENÁ

Ceník pro rodinné pobyty 2024 ke stažení zde: Dovolená pro rodiny s dětmi

Image by zinkevych on Freepik

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
2,560.00CZK

Other poi

Other poi Details