×

Svatby koronavirus aktuálně

Comments Off on Svatby koronavirus aktuálně

Svatby koronavirus aktuálně

Aktuální informace o COVID-19 a pořádání svateb na zámku Berštejn

Svatby 2021: Děkujeme za Váš milý zájem o informace ohledně možnosti realizace Vaší svatby na zámku Berštejn v roce 2021. Velmi si jej vážíme. O to více nás mrzí, že Vás musíme informovat, že nejsme schopni předpovědět vývoj koronaviru a pravidla pro pořádání svateb a akcí platná v ČR v příštích měsících. V jednotlivých zemích EU jsou aktuálně velké rozdíly. U některých našich sousedů jsou od září 2020 povoleny opět pouze malé svatby do 20ti osob, s povinnými rouškami uvnitř a odstupy min. 1,5 m venku. Těžko říci, jak to bude za pár týdnů u nás.

Vzhledem k aktuální situaci, velké poptávce a jen velmi málo vhodným termínům jsme se rozhodli svatby na zámku Berštejn pro rok 2021 neplánovat a termíny pro další nové svatby nerezervovat. Výjimkou jsou svatby u nás již plánované a odložené kvůli vládním nařízením nebo povinné karanténě z roku 2020 a svatby pro naše stálé hosty.

Zachovejte nám prosím přízeň. Pokud se Vám zámek Berštejn z webu líbí, bude nám velkým potěšením, když přijedete, poznáme se osobně a stanete se našimi věrnými hosty. Příležitostí k tomu může být třeba romantický víkend.

Jen při svém plánování prvního víkendu u nás prosím nezapomeňte, že zámek Berštejn je v provozu pouze sezónně, tj. od dubna do října. V zimě by Vám u nás byla zima.

Těšíme se na Vaši milou návštěvu!

Markéta a Miro Slezák

S účinností od 10. září 2020 platí mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví ČR zde…

Dne 23. září 2020 se k nim přidala další, více zde…

Background vector created by Harryarts – www.freepik.com