×

Dárkový certifikát k Valentýnu

February
14

Darujte k Valentýnu dárkový certifikát na romantický víkend na zámku!

Přichází Valentýn a s ním otázka, co dát jako dárek svému milovanému nebo milované. Potěšit ty, co mají všechno, bývá velmi těžké. Proto má smysl darovat zážitek, který si budete oba pamatovat navždy.

S naším valentýnským dárkovým certifikátem na romantický víkend na zámku máte příležitost zanechat nezapomenutelný dojem. Na Valentýna máte skvělý dárek a navíc jím dokazujete, že to se svou drahou polovičkou myslíte vážně i do budoucna. Pobyt můžete společně plánovat od dubna do října, ale ideálně na léto, kdy je u nás na zámku nejkrásněji.

Prožijte nádherný pobyt na jednom z našich malebných zámků, kde čas zastavil svůj běh a romantika je na každém rohu.

Naši nabídku na romantický víkend najdete zde: Romantický víkend pro dva

Termín romantického víkendu si můžete rezervovat později, dle Vašich časových možností. Zámek má sezónní provoz od dubna do října a certifikát platí 1 rok, pokud není domluveno jinak nebo jeho platnost může být také prodloužena na přání.

S naším dárkovým certifikátem na romantický víkend na zámku získáte všechno, co potřebujete. A navíc tento dárek potěší několikrát: poprvé při předávání dárku, podruhé při těšení se na víkend a potřetí během víkendu samém na zámku Berštejn.

Nyní je ten správný čas objednat jako dárek nezapomenutelný zážitek. Kontaktujte nás ještě dnes a dejte najevo svou lásku tím nejkrásnějším způsobem.

Nechte romantiku ožít nejen na svatého Valentýna 14. února, ale i později na našem zámku! Pokud máte pejska, nevadí. Vezměte ho s sebou.

Kontaktujte nás pro více informací a rezervace.

Těšíme se na Vás!

Markéta

 

Background: Image by denamorado on Freepik

Details

Valentýn

More Events Title

More Events Text