×

Vánoční dárkové certifikáty

December
24

Nejlepším dárkem je společný zážitek.

Obdarujte blízké certifikátem na víkendový pobyt na zámku!

Blíží se Vánoce a s nimi přichází otázka: „Co darovat tento rok?“ Hledáte-li nezapomenutelný dárek pro své blízké, máme pro vás skvělý nápad! Darujte jim zážitek, na který budou vzpomínat ještě dlouho poté, co Vánoce skončí. Těšit se budou z dárku při předání, těšit se budou na pobyt, jak se bude termín blížit a těšit se budou při pobytu samém.

S radostí Vám představujeme Vánoční dárkové certifikáty, který otevírají dveře k nezapomenutelným zážitkům. A co je nejlepší? Vy si můžete vybrat z několika možností, které určitě potěší každého. Rádi Vám vystavíme certifikát na romantický víkend na zámku, sportovní a golfový víkend nebo jen hru na tenisovém kurtu s přírodní trávou. Darujte originální dárek!

Romantický víkend na zámku

Zažijte kouzlo romantiky s naším certifikátem na romantický víkend na zámku. Užijte si luxusní ubytování v historickém prostředí, okouzlující procházky zámeckým parkem a večerní večeře u svíček, která zůstane ve vaší paměti navždy.
Více zde: Romantický víkend

Sportovní a golfový víkend

Pro ty, kteří milují aktivní odpočinek, nabízíme certifikát na sportovní a golfový víkend. Vychutnejte si nekonečné možnosti sportovního vyžití a zahrajte si v anglickém parku na privátním golfovém hřišti zámku Berštejn. I bez tzv. Zelené karty.
Více zde: Sportovní víkend, Golfový víkend, Tenisový víkend

Hra na tenisovém kurtu s přírodní trávou

Pro tenisové nadšence je tu možnost využít certifikát na hru na tenisovém kurtu s přírodní trávou. Hra na travnatém dvorci láká každého, kdo tenis hraje velmi dobře. Ověřte si své schopnosti na travnatém dvorci, kde hrají ti nejlepší, kteří se u nás připravují na Wimbledon, a užijte si čas strávený venku ve svěžím vzduchu.
Více zde: Tenis na trávě

Dárkový certifikát dle Vašeho přání

Máte speciální přání? Nakombinujte si svůj vlastní balíček ubytování  a našich služeb a zážitků v nejbližším okolí zámku Berštejn. Spojte se s námi a společně to doladíme.

Nenechte si ujít příležitost darovat originální dárek, který rozzáří Vánoce vašim blízkým. S naším vánočním dárkovým certifikátem získáte zážitek, který si budete pamatovat navždy.

Pro více informací a nákup certifikátu nás prosím kontaktujte ještě dnes.

Šťastné a nezapomenutelné Vánoce přejí

Markéta a Miro Slezák

Poznámka: Termíny a podmínky platnosti certifikátu se mohou lišit v závislosti na domluvě, nabídce a dostupnosti služeb. Certifikát obvykle platí 1 rok, pokud není domluveno jinak nebo na přání prodlouženo. Zámek Berštejn má sezónní provoz od dubna do října.

More Events Title

More Events Text